Tarsim Sub 1

2. Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi'nde Tarım Sigortaları Hakkında Bilgilendirmelerde Bulunuldu

...

2. Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi'nde Tarım Sigortaları Hakkında Bilgilendirmelerde Bulunuldu

Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Bitkisel Ürün Sigortaları Grup Müdürü Ertuğrul Çelik, Antalya’da bu yıl 2.’si düzenlenen Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’nin son gününde, sigorta sektörü temsilcilerine, Türkiye'de Tarım Sigortalarının Gelişimi ve Geleceği başlıklı sunum gerçekleştirerek, TARSİM ve uygulamalarına ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Bitkisel Ürün Sigortaları Grup Müdürü Ertuğrul Çelik, Antalya’da bu yıl 2.’si düzenlenen Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi’nin son gününde, sigorta sektörü temsilcilerine, Türkiye'de Tarım Sigortalarının Gelişimi ve Geleceği başlıklı sunum gerçekleştirerek, TARSİM ve uygulamalarına ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

Sigorta Ürünleri

Sigorta branşlarına tıklayarak ilgili sigorta detayına erişebilirsiniz.

Bitkisel Ürün Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS'ye) arazi ve ürün bilgilerinizi kayıt ettiriniz veya kaydınızı güncelleyiniz.

Köy Bazlı Kuraklık Verim Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS'ye) arazi ve ürün bilgilerinizi kayıt ettiriniz veya kaydınızı güncelleyiniz.

Sera Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Örtü Altı Kayıt Sistemi'ne (ÖKS'ye) sera ve ürün bilgilerinizi kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Büyükbaş Hayvan Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne işletmenizi ve büyükbaş hayvanlarınızı kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Küçükbaş Hayvan Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne işletmenizi ve küçükbaş hayvanlarınızı kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Kümes Hayvanları Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne bio-güvenlik ve hijyen tedbirleri alınmış tesislerde yetiştirilen kümes hayvanlarınız ile açık ve yarı açık sistemde yetiştirilen kümes hayvanlarınızı kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Su Ürünleri Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne (Su Ürünleri Kayıt Sistemi – SKS) işletmenizi kayıt ettiriniz veya işletme kaydınızı güncelleyiniz.

Arıcılık Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne (Arıcılık Kayıt Sistemi – AKS) plakalı kovanlarınızı kayıt ettiriniz veya kaydınızı güncelleyiniz.