Tarsim Sub 1

A Para TV Tarım Dünyası Programı

TARSİM’in ev sahipliğinde A Para TV’de, Sayın Şafak Tükle’nin sunumuyla ekranlara gelen Tarım Dünyası Programı’nın tüm kayıtlarını izlemek için bizi YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bereket TV Sigortalı Tarım Programı

TARSİM, Bereket TV’de, Sayın Umut Özdil’in sunumuyla yayınlanacak olan “TARSİM ile Sigortalı Tarım” Programı’na, 13 bölüm için sponsor oldu.

TARSİM ile Sigortalı Tarım Programı’nın tüm kayıtlarını izlemek için bizi YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TRT Haber Farklı Bakış Programı

TARSİM, TRT Haber'de, Sayın Alev Nallar Emiroğlu’nun sunumuyla ve Sayın Noyan Doğan’ın katılım ve katkılarıyla yayınlanacak olan "Farklı Bakış" Programı'na, 13 bölüm için sponsor oldu.

Farklı Bakış Programı’nın tüm kayıtlarını izlemek için bizi YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MENÜ

Sigorta Ürünleri

Sigorta branşlarına tıklayarak ilgili sigorta detayına erişebilirsiniz.

Bitkisel Ürün Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS'ye) arazi ve ürün bilgilerinizi kayıt ettiriniz veya kaydınızı güncelleyiniz.

Köy Bazlı Kuraklık Verim Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS'ye) arazi ve ürün bilgilerinizi kayıt ettiriniz veya kaydınızı güncelleyiniz.

Sera Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Örtü Altı Kayıt Sistemi'ne (ÖKS'ye) sera ve ürün bilgilerinizi kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Büyükbaş Hayvan Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne işletmenizi ve büyükbaş hayvanlarınızı kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Küçükbaş Hayvan Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne işletmenizi ve küçükbaş hayvanlarınızı kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Kümes Hayvanları Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne bio-güvenlik ve hijyen tedbirleri alınmış tesislerde yetiştirilen kümes hayvanlarınız ile açık ve yarı açık sistemde yetiştirilen kümes hayvanlarınızı kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Su Ürünleri Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne (Su Ürünleri Kayıt Sistemi – SKS) işletmenizi kayıt ettiriniz veya işletme kaydınızı güncelleyiniz.

Arıcılık Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne (Arıcılık Kayıt Sistemi – AKS) plakalı kovanlarınızı kayıt ettiriniz veya kaydınızı güncelleyiniz.