Tarsim Sub 1

NTV BAKIŞ PROGRAMI – 30.03.2022

TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü Serpil GÜNAL, NTV’de Noyan DOĞAN’ın sunumuyla yayınlanan “Bakış” programının konuğu oldu. Genel Müdür GÜNAL programda, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin 2022 yılındaki ilk 3 aylık sürecini değerlendirerek, sahada sürdürülen yeni projeler ile TARSİM’in yurtdışına yönelik çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Sigortacı Gazetesi – CEO’lar Konuşuyor - 16.03.2022

TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü Serpil GÜNAL, Sigortacı Gazetesi’nin “CEO’lar Konuşuyor” programının konuğu oldu. GÜNAL programda, “Dünyada küresel ısınmanın etkilerine bağlı olarak iklim değişikliği yaşıyoruz. Bu ısınmayla birlikte şiddetli düzeyde ve yüksek frekanslarda don ve dolu olayları, seller ve doğal afetler artık her an kapımızda. Tarım da buna çok açık bir sektör. Pandemiyle birlikte tarımın stratejik olduğunu 2020 yılından itibaren çok net anladık. Buradaki gelir ve verim kayıplarını teminat kapsamına alan da tarım sigortaları” dedi. GÜNAL, tarım sigortasının üreticiler için çok önemli bir güvence olduğunun da altını çizdi.

NTV BAKIŞ PROGRAMI – 29.01.2022

Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdür Yardımcısı Tufan ÖZEL, 29 Ocak tarihinde NTV’de Noyan DOĞAN’ın sunumuyla yayınlanan “Bakış” programının konuğu oldu. Programda, Noyan DOĞAN’ın sorularını yanıtlayan ÖZEL, 2022 yılı yenilikleri, Bitkisel Ürün Sigortalarında sunulan teminatlar ile ekspertiz çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

NTV BAKIŞ PROGRAMI – 22.01.2022

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü ve TARSİM Yönetim Kurulu Başkanı Kerim ÜSTÜN, 22 Ocak tarihinde, NTV kanalında yayınlanan “Bakış” programının konuğu oldu. Programda, Noyan DOĞAN’ın sorularını yanıtlayan Başkan ÜSTÜN, küresel iklim değişikliğinin getirdiği risklere karşı TARSİM’in üstlendiği fonksiyon, tarım sigortasının üreticiler için önemi, sürdürülen faaliyetler ve yenilikler hakkında bilgiler vererek, 2021 yılına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

NTV BAKIŞ PROGRAMI – 11.01.2022

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı ve TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi Bekir ENGÜRÜLÜ, 11 Ocak tarihinde, NTV’de Noyan DOĞAN’ın sunumuyla canlı olarak yayınlanan “Bakış” programının konuğu oldu. TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi Bekir ENGÜRÜLÜ programda, tarım sektöründe riskler ve sigorta ilişkisi üzerine bilgilendirmelerde bulundu ve üreticilerden gelen soruları yanıtladı.

NTV BAKIŞ PROGRAMI – 22.12.2021

TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü Serpil GÜNAL, 22 Aralık tarihinde NTV’de Noyan DOĞAN’ın sunumuyla yayınlanan “Bakış” programının konuğu oldu. GÜNAL programda, iklim değişikliğinin tarıma etkisinden, üretimin devamlılığında tarım sigortasının yeri ve önemine, TARSİM’in yapısı ve işleyişinden, 2021 yılında Sistem çerçevesinde elde edilen sonuçlara ve hasar ödemelerine ve Dünyada uygulanan tarım sigortaları sistemlerine kadar pek çok başlık hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

A Para TV Tarım Dünyası Programı

TARSİM’in ev sahipliğinde A Para TV’de, Sayın Şafak Tükle’nin sunumuyla ekranlara gelen Tarım Dünyası Programı’nın tüm kayıtlarını izlemek için bizi YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bereket TV Sigortalı Tarım Programı

TARSİM, Bereket TV’de, Sayın Umut Özdil’in sunumuyla yayınlanacak olan “TARSİM ile Sigortalı Tarım” Programı’na, 13 bölüm için sponsor oldu.

TARSİM ile Sigortalı Tarım Programı’nın tüm kayıtlarını izlemek için bizi YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TRT Haber Farklı Bakış Programı

TARSİM, TRT Haber'de, Sayın Alev Nallar Emiroğlu’nun sunumuyla ve Sayın Noyan Doğan’ın katılım ve katkılarıyla yayınlanacak olan "Farklı Bakış" Programı'na, 13 bölüm için sponsor oldu.

Farklı Bakış Programı’nın tüm kayıtlarını izlemek için bizi YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sigorta Ürünleri

Sigorta branşlarına tıklayarak ilgili sigorta detayına erişebilirsiniz.

Bitkisel Ürün Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS'ye) arazi ve ürün bilgilerinizi kayıt ettiriniz veya kaydınızı güncelleyiniz.

Köy Bazlı Kuraklık Verim Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS'ye) arazi ve ürün bilgilerinizi kayıt ettiriniz veya kaydınızı güncelleyiniz.

Sera Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Örtü Altı Kayıt Sistemi'ne (ÖKS'ye) sera ve ürün bilgilerinizi kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Büyükbaş Hayvan Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne işletmenizi ve büyükbaş hayvanlarınızı kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Küçükbaş Hayvan Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne işletmenizi ve küçükbaş hayvanlarınızı kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Kümes Hayvanları Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne bio-güvenlik ve hijyen tedbirleri alınmış tesislerde yetiştirilen kümes hayvanlarınız ile açık ve yarı açık sistemde yetiştirilen kümes hayvanlarınızı kayıt ettiriniz veya kayıtlarınızı güncelleyiniz.

Su Ürünleri Hayat Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne (Su Ürünleri Kayıt Sistemi – SKS) işletmenizi kayıt ettiriniz veya işletme kaydınızı güncelleyiniz.

Arıcılık Sigortası

Sigorta yaptırmak için, öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kayıt Sistemi’ne (Arıcılık Kayıt Sistemi – AKS) plakalı kovanlarınızı kayıt ettiriniz veya kaydınızı güncelleyiniz.